Nakupte nad 1500,- a dopravné máte ZDARMA!
Logo
PO - PÁ 8:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Vrácení zboží
Právo na vrácení zboží (právo na odstoupení od smlouvy)

Zaručujeme právo na odstoupení od smlouvy a tím i vrácení objednaného zboží bez udání důvodu. Odstoupit od smlouvy lze do 14 dnů od data obdržení zásilky. Pro dodržení 14 denní lhůty na podání prohlášení o odstoupení od smlouvy stačí podat prohlášení před jejím uplynutím na adresu Dobra s.r.o. - Blanceta.cz, Na Větrníku 1290, 53705 Chrudim. Vrácení vzájemného plnění stran má být provedeno bezodkladně, přičemž ne později, než ve lhůtě do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Jestliže od smlouvy odstoupíte, zašlete nám nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které jste od nás obdrželi a my Vám nejpozději do 7 dnů od odstoupení od smlouvy vrátíme  peníze za vrácené zbží.  Blanceta.cz může pozdržet vrácení platby přijaté od kupujícího do doby, než převezme vrácenou věc nebo než obdrží od kupujícího potvrzení o zaslání věci, podle toho, ke které události dojde dřív.

Zboží je třeba odeslat na vlastní náklady na adresu pro vracení zboží Dobra s.r.o. - Blanceta.cz, Na Větrníku 1290, 53705 Chrudim (ne na dobírku). Zboží nabízené jako sada (souprava) je třeba vrátit vcelku. Pro urychlení průběhu vrácení může zákazník použít tento dokument. Vrácené zboží nesmí být poškozeno a nesmí mít na sobě stopy opotřebení mimo opotřebení v rámci obvyklé manipulace se zakoupeným zbožím (např. vyplývajícím z nutnosti vyzkoušení nebo jiného prověření zboží). V případě vrácení poškozeného zboží nebo zboží se stopami opotřebení překračujícího rámec obvyklé manipulace může Blanceta.cz uplatnit vůči kupujícímu odškodnění ve výši hodnoty poškození nebo opotřebení, při čemž částka tohoto odškodnění může být stržena z částky prodejní ceny, která má být vrácena kupujícímu. V případě odstoupení od smlouvy je smlouva považována za neuzavřenou.
Žádáme o dodržení stanovené lhůty pro vrácení zboží. Částka za vrácené zboží bude poukázána  bankovním převodem. 

V případě, že Blanceta.cz nerealizuje dodávku veškerého objednaného zboží v termínu do 30 dnů, má zákazník právo ukončit smlouvu s okamžitým účinkem.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
INFORMACE PRO VÁS

Jak nakupovat

Doprava

Platba

 

SLEDUJTE NÁS

PO - PÁ 8:00 - 17:00
Copyright 2022 Blanceta.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz