Potvrdit


Úvod » Lahve, termosky a karafy » rCUP (340 ml) - černá/tyrkysová - z jednorázových papírových kelímků


        

rCUP (340 ml) - černá/tyrkysová - z jednorázových papírových kelímků

skladem

 

Dostupnost: do 7 dnů
Číslo produktu: RCU002
Výrobce: rCUP
Barva: černá/tyrkysová
Země původu: Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno v Číně.
Hmotnost: cca 220 g
Objem: 340 ml
EAN kód: 5060210003678
naše cena bez DPH: 288 Kč
naše cena s DPH (21 %):
349 Kč

.

Bloudíte dnem i nocí a nemůžete ho najít? Hledáte ho v kavárnách, supermarketech či projíždíte nabídku internetových portálů? Nacházíte a vzápětí zase ztrácíte naději? Tak zvolněte a pozorně čtěte následující řádky. Je tady! První opakovaně použitelný kelímek na kávu vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Zatím jediný na celém světě!
Konec zbytečným jednorázovým plastovým či papírovým kelímkům na kávu nebo čaj, které se pomalu ale jistě stávají ekologickou pohromou. rCUP neteče, nepálí a udržuje váš nápoj déle teplý nebo studený (u kávy je to více než hodina, u čaje ještě déle). Snadno se otevírá i zavírá jednou rukou a při pití z něj nemusíte srkat jednou malou dírkou. Můžete z něj totiž pít po celém obvodu. Budete ho prostě milovat! Celý život.

Na začátku všeho byla otázka: “Co můžeme dělat s použitými jednorázovými kelímky na kávu?” Právě tuto otázku v roce 2016 dostali lidé z Ashortwalk, designové společnosti z Velké Británie, která se zabývá využitím použitých a recyklovaných materiálů a vracím jim život v nové formě.