Potvrdit


Úvod » Kosmetika a osobní hygiena » Yellow&Blue Tekuté mýdlo na ruce s vůní levandule (230 ml)


        

Yellow&Blue Tekuté mýdlo na ruce s vůní levandule (230 ml)

skladem

 

Dostupnost: do 7 dnů
Číslo produktu: YAB169
Výrobce: Yellow&Blue (Tierra Verde)
Země původu: Česká republika
Objem: 230 ml
Podíl přírodních surovin: výrobce neuvádí
Původ vůně: přírodní
EAN kód: 8594165008312
naše cena bez DPH: 118 Kč
naše cena s DPH (21 %):
142 Kč

Jemné tekuté mýdlo s vůní levandule Yellow&Blue je inspirováno přírodou. Vyrobeno je na bázi extraktu z mýdlových ořechů a dalších netoxických složek, které jsou vhodné pro normální i citlivou pokožku. Díky jejich jemnosti jsou vhodné i pro pokožku náchylnou na alergie či ekzémy a pokožku malých dětí. A tak k vám nyní přichází v podobě tohoto tekutého mýdla, které nevysušuje, nenarušuje ani nedráždí.
Pozor, pokud je vaše pokožka extrémně citlivá nebo je alergická na levandulový výtažek, nebude pro vás mýdlo to pravé ořechové. Poohlédněte se raději po jiné alternativě.

Tierra Verde, která vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz, a pod vlastní značkou dováží tašky, ručníky a sáčky Casa Organica nebo Mama Natura a také menstruační kalíšky Gaia Cup, je ryze českou firmou. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. Dbá přitom na minimalizaci odpadů, vše recykluje. Žádné výrobky ani substance nebyly testované na zvířatech a neprodáváme žádné produkty se živočišnými surovinami.