Potvrdit


Úvod » Prostředky na nádobí » Yellow&Blue Prášek do myčky na nádobí (sáček 1 kg)


        

Yellow&Blue Prášek do myčky na nádobí (sáček 1 kg)

skladem

 

Dostupnost: do 7 dnů
Číslo produktu: YAB159
Výrobce: Yellow&Blue (Tierra Verde)
Země původu: Česká republika
Složení: 15-30 % perkarbonát sodný (bělicí činidla na bázi kyslíku), silikáty (metakřemičitan disodný pentahydrát), citronan sodný, prací soda (uhličitan sodný); 5-15 % soda bikarbona; < 5 % neionický tenzid rostlinného původu, < 5 % anionický tenzid
Hmotnost: 1 kg
Podíl přírodních surovin: výrobce neuvádí
Původ vůně: bez vůně
NEBEZPEČÍ: Může zesílit požár; oxidant. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest.
EAN kód: 8594165006615
naše cena bez DPH: 128 Kč
naše cena s DPH (21 %):
155 Kč

Účinný prostředek ze snadno odbouratelných látek pro domácí myčky, který si poradí i se silně znečistěným nádobím. Základem prášku je perkarbonát sodný, který má schopnost vyčistit silně znečištěné nádobí a odstranit usazeniny od kávy, čaje a další těžko odstranitelné skvrny. Neobsahuje ropné deriváty, chlór, enzymy, syntetickou parfemaci ani barviva.

Tierra Verde, která vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz, a pod vlastní značkou dováží tašky, ručníky a sáčky Casa Organica nebo Mama Natura a také menstruační kalíšky Gaia Cup, je ryze českou firmou. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. Dbá přitom na minimalizaci odpadů, vše recykluje. Žádné výrobky ani substance nebyly testované na zvířatech a neprodáváme žádné produkty se živočišnými surovinami.