Potvrdit


Úvod » Prací prostředky » Yellow&Blue Prací gel s vavřínem (5 l) - z bio mýdlových ořechů


        

Yellow&Blue Prací gel s vavřínem (5 l) - z bio mýdlových ořechů

skladem

 

Dostupnost: do 7 dnů
Číslo produktu: YAB062
Výrobce: Yellow&Blue (Tierra Verde)
Země původu: Česká republika
Složení: soapnut saponin, sodium carbonate (uhličitan sodný) , sodium silicate (křemičitan sodný), EDDS (disuccinic acid), alcohol (alkohol), xanthan gum, essential oil Litsea cubeba (esenciální olej vavřín kubébový, obsahuje limonen, citral), benzoic acid
Objem: 5 l
Účinný při teplotách praní: od 40 °C
Podíl přírodních surovin: výrobce neuvádí
Původ vůně: přírodní
EAN kód: 8594165003645
naše cena bez DPH: 531 Kč
naše cena s DPH (21 %):
643 Kč

Prací gel z mýdlových ořechů s krásnou a zajímavou přírodní vůní vavřínu kubébového se hodí pro jemné, avšak důkladné a šetrné praní a čištění. Je vhodný především pro praní barevného prádla, které změkčuje přírodním způsobem, takže odpadá nutnost používání avivážních prostředků. Základem je výtažek z mýdlových ořechů v BIO kvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena a přírodní éterický olej z vavřínu kubébového.
Velké balení je ekologičtější i ekonomičtější.

Tierra Verde, která vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz, a pod vlastní značkou dováží tašky, ručníky a sáčky Casa Organica nebo Mama Natura a také menstruační kalíšky Gaia Cup, je ryze českou firmou. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. Dbá přitom na minimalizaci odpadů, vše recykluje. Žádné výrobky ani substance nebyly testované na zvířatech a neprodáváme žádné produkty se živočišnými surovinami.