Potvrdit


Úvod » Dekorativní kosmetika » Handmade Beauty Krycí gelová vrstva (11 ml) - Sun Dry


        

Handmade Beauty Krycí gelová vrstva (11 ml) - Sun Dry

skladem

 

Dostupnost: do 7 dnů
Číslo produktu: HMB025
Výrobce: Handmade Beauty
Země původu: vyrobeno ve Španělsku
Složení: ETHYL ACETATE, CELLULOSE (MICROCRYSTALLINE CELLULOSE), BUTYL ACETATE, ISOPROPYL ALCOHOL, Di-HEMA, TRIPROPYLENE GLYCOL DIACRYLATE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, TRIMETHYLBENZOYL DIPHENYLPHOSPHINE OXIDE, BENZOYL ISOPROPANOL.
Objem: 11 ml
Certifikáty: PETA - netestováno na zvířatech
EAN kód: 8414606907120
naše cena bez DPH: 278 Kč
naše cena s DPH (21 %):
336 Kč

Krycí vrstva, která se chová podobně jako gel používaný pro gelovou úpravu nehtů. Není však třeba UV lampa, ale zasychá přímo na denním světle. Dočkáte se navíc brilantního lesku a zvýšené ochrany proti odlupování. 

Sympatická Madriďanka, původem z Mexika, Diana o sobě říká, že je neposedná a zvědavá. Když ji něco zajímá, nedá pokoj, dokud o tom nezjistí vše, co potřebuje. Podobný přístup se aktivní Španělce vyplatil i při zakládání a vedení projektu Handmade Beauty. Není to totiž "jen kosmetika". V Madridu otevřela několik salonů přírodní krásy připomínajících nádhernou, voňavou apotéku. Dlouhá léta věnovala tomu, aby svůj koníček a přirozenou péči o  přírodu i lidské zdraví povýšila na mistrovství. Vždy toužila po tom cítit se ve svém těle opravdu dobře, aniž by to s sebou neslo neblahé vedlejší efekty.